Tipy na lokálne vianočné darčeky od žien pre ženy

Hľadáte originálny vianočný darček pre kamarátku, sestru či maminu? Skúste sa tento rok poobzerať najmä po neotrelých lokálnych značkách. Máme pre vás niekoľko inšpirácií, ktorými určite netrafíte vedľa.

My ženy totiž vieme najlepšie, čo sa nám páči. A presne toto sú tie darčeky, pri ktorých budete mať nutkanie nechať si ich pre seba. Neváhajte preto o ne poprosiť aj vášho súkromného Ježiška.

  • Konverzačná hra Hlbina

Dosť bolo small talkov! Prehĺbte vzťahy a konverzácie so svojimi blízkymi pomocou tejto zaujímavej kartovej hry. Na výber je viacero verzií, nás špeciálne zaujala Hlbina ženskej duše. Kartičky s citlivo zvolenými otázkami vám môžu pomôcť zlepšiť vzájomné vzťahy so ženami vo vašom okolí, ale aj so sebou. Pomôžu vám preniknúť pod vrstvu make-upu či oblečenia a spoločne sa otvoriť, zamyslieť aj zabaviť.

  • Šperk od Metaformi

Vraví sa, že diamanty sú najlepším priateľom ženy. Podľa nás však úplne postačí aj krásny polodrahokam. O to viac, ak je spracovaný udržateľne a lokálne, tak ako v prípade šperkov od slovenskej značky Metaformi. Tá kombinuje drahé kamene, ako sú ruženín či avanturín, s kvalitnými kovmi a spája ich v minimalistickom, no neprehliadnuteľnom dizajne. Ideálny darček pre osobu, ktorá má rada nadčasové šperky.

  • Sójová sviečka

Ak hľadáte len drobnú pozornosť, ktorá však má niečo do seba, toto je tip pre vás. Krásne sviečky zo sójového vosku od slovenskej značky Soyasense nás očarovali. Sviečka v tvare siluety ženy či muža môže podporiť zdravé sebavedomie, ženskosť a zmyselnosť. Nájdete však aj decentnejšie dizajny. Naším ďalším tipom sú rovnako prírodné sviečky od značky SO.SLOW, špeciálne s vôňou Zimná pohoda alebo Medovka.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Organic products (@soyasense)

  • Nohavičky Snuggs

Veríme, že menštruácia nie je tabu, a to ani na Vianoce. Pre ženy, ktoré zmýšľajú ekologicky, môžu byť originálnym darčekom práve menštruačné nohavičky od českej značky Snuggs. Sú udržateľnou a zdraviu prospešnou alternatívou k bežným hygienickým potrebám a množstvo žien na ne nedá dopustiť. Navyše sú minimalistické, estetické a dostupné v mnohých strihoch.

  • Teplákovka YOU DO YOU 

Ktorá žena by nechcela stráviť sviatky (aj ďalšie dni v roku) v mäkkej a štýlovej teplákovej súprave? O to viac, keď je ekologická a 100 % lokálna! Presne taká je naša nová kolekcia  YOU DO YOU, ktorú sme vytvorili v spolupráci so slovenskou trénerkou Simonou Kozerawski. Tepláky aj mikiny sú ušité z kvalitnej bavlny utkanej na Slovensku a šetrne farbenej v Českej republike. Vybrať si môžete z troch krásnych farieb GREY, BABY BLUE a OLIVE. Ale pozor, rýchlo sa míňajú.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa YOGINESS ® (@yoginess.sk)

  • Permanentka na jogu

Všetky milovníčky jogy, cvičenia a relaxu určite poteší poukážka do nového The Room. Ide o súkromný yoga room, ktorý vedie obľúbená jogínka Zuzka alias Piňa. Joga tu prebieha v malých skupinkách offline alebo online a nájdete tu ako Power yogu, tak aj pomalú Slow mood yogu či Flexi yogu. Permanentky na 5 alebo 10 vstupov môžete darovať vašim maminám, sestrám, kamoškám, alebo aj sami sebe.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa zuzana madari (@pina_yoga)

  • Kvetinová škola  

My ženy kytice rady dostávame, no prečo si ich pre zmenu aj nevytvoriť? Všetky kreatívne duše podľa nás poteší darčeková poukážka na Kvetinovú školu od Ateliéru Papaver. Nielenže v nej preniknú do tajov viazania kytíc či vencov, ale zároveň sa odreagujú, vytvoria si krásnu dekoráciu do bytu a možno si aj nájdu nové kamošky. Bude to dokonalý estetický zážitok.

  • Zimná oddychovka 

Čo si budeme klamať, knihy sú a navždy budú skvelým darčekom, preto nemôžu chýbať ani v tomto výbere. Ak neviete, aká konkrétna kniha by ženu vo vašom okolí potešila, zvoľte poukážku alebo to risknite romantickou oddychovkou. V kníhkupectvách ich nájdete mnoho, no naším tipom je napríklad zimná novinka Chata ve Švýcarsku, ktorá vás prenesie do zasnežených hôr k šálke horúcej čokolády. Bonusom je krásna obálka, ktorá sa bude vynímať pod stromčekom.

Veríme, že sme vás aspoň trošku inšpirovali. No nech už vyberiete čokoľvek, nezabudnite, že najkrajším darčekom je spoločne a zmysluplne strávený čas.

Pokojné a lokálne Vianoce

praje YOGINESS ✨
Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.