Tipy na lokálne vianočné darčeky

Asi všetci sme videli rovnako menovaný film a vieme, aké ťažké je občas (nielen) pre mužov vžiť sa do nás :).
Prinášame vám preto 10 tipov na darčeky, ktorými potešíte svoju lásku, kamarátku, sestru či maminu, ktorá miluje slovenské dizajnové produkty.
Zároveň tým podporíte značky, ktoré to dnes naozaj potrebujú. 

  1. Prírodné rúže PJUR

Každá chceme byť pekná, no čoraz viac si uvedomujeme dopady kozmetického priemyslu na prírodu. Rúže od Pjur sú prírodné, vegánske, ekologické a navyše slovenské. V ponuke sú nádherné farby pomenované podľa inšpiratívnych Sloveniek. Našimi tipmi sú výraznejšie IVICA či ADRIAZIA a decentnejšia TINA

2. Pohodlné kimono BEKVAM

Doma milujeme chodiť v niečom pohodlnom a jemne elegantnom a najradšej by sme sa zavinuli do tohto bavlneného kimona. Cez zimu ho vynosíme k legínam a cez na leto ho využijeme na pláži či k bazénu. 

3. Minimalistické šperky NURA

Namiesto diamantov preferujeme minimalistické slovenské šperky, v ktorých sa všetky ženy cítia ako novodobé princezné.
Teda, my by sme sa určite tak cítili, takže ak tento zoznam pozerá niekto z našich blízkych, smelo do toho :).  

4. Najpohodlnejšie športové oblečenie YOGINESS

V krásnych legínach a športových podprsenkách sa cítime sebavedomo a sexi. Ak trafíte ten správny kúsok, budeme doslova skákať od radosti. Neskromne vám odporúčame práve tie naše, pretože sú jedinečne krásne, tvorené s láskou a veľmi pohodlné. 

Ak si neviete rady s výberom, obráťte sa na nás, prípadne si vyberte darčekovú poukážku a nechajte výber na svoju milú.
Celú ponuku legín nájdete tu a výber podprseniek tu.  

Ak chcete darovať niečo malé, hľadajte tu medzi našimi farebnými doplnkami.

5. Prírodná kozmetika MALINNA

Svoje zdravie a vitalitu radi podporujeme prírodnou kozmetikou. Malinna je slovenská značka produktov s minimalistickým dizajnom aj zložením. Po dlhšom testovaní ju môžeme len odporučiť, pretože naozaj funguje. 

6. Jogová móda YOGA GANG

Svoju vášeň pre pohyb a jogu dávame radi najavo aj navonok. Potešíte nás preto kúskom od značky Yoga Gang, ktorú tvorí šikovná slovenská jogínka. V teple zahreje napríklad krásna čiapka v pestrých farebných prevedeniach.

7.      HOME GYM od Simony Kozerawski

Sme fanúšičkami zážitkových darčekov a aj keď máme tento rok v tomto smere trošku menej možností, nevzdávame to. HOME GYM je skvelý darček pre všetky ženy, ktorým zavreté fitká nabúrali ich pravidelný výdaj energie :). 
Tento darček môžete šikovne doplniť niektorým kúskom z našej spoločnej kolekcie YOGINESS x SIMA KOZERAWSKI.

8.      Sójové sviečky JEMNO

Občas si potrebujeme spraviť čas len pre seba, zapáliť si sviečku a relaxovať. Sójové sviečky krásne voňajú, dlho horia a neškodia nášmu zdraviu. My máme najradšej tie od JEMNÔ, konkrétne sviečku VIANOČNÔ, ktorá navodí skvelú vianočnú atmosféru.  

9.      Telové oleje SOOULY

Najmä v zimnom období si radi doprajeme svoje wellness rituály. Telové oleje od SOOULY sú vyrobené z prírodných olejov, sú neskutočne voňavé a zanechávajú hebký pocit pokožky. Naším tipom je FORGET ME NOT s levanduľou a ylang-ylang. V ponuke tejto značky nájdete aj krásne korkové podložky na jogu.

10.    Knihy od MARTINUSU 

Naša dokonalá predstava sviatkov je zabaliť sa do deky s knižkou v ruke. Skvelé knižné tipy uverejňuje Jana Šlinská na svojom instagrame @_dzejny. My sme pre vás vybrali tri, ktoré by sme rady našli pod stromčekom, ak by sme ich už nemali prečítané :).
Sú to: VZDELANÁOSTAŇ SO MNOUKDE RAKY SPIEVAJÚ.

Ak sme vás inšpirovali, dajte nám vedieť na instagrame alebo facebooku, budeme sa tešiť :).

S láskou Vaše YOGINESSky
Jaroslava a Kristína

Text doplnila a upravila Mary Mikešová.
Za objektívom titulnej fotky stojí Katarína Šlesárová.

Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.