Objavte príbeh novej kolekcie FUJI

Je originálna ako hora FUJI samotná. Svojou energiou vás zmetie ako Japonské more a oslní zábleskami vychádzajúceho slnka. 

Naša jesenná kolekcia cez víkend uzrela svetlo sveta a my s napätím čítame vaše prvé reakcie a radujeme sa z každej pochvaly či objednávky. Niekoľko mesiacov našej práce sa práve zhmotnilo, preto by sme vám Radi by sme vám priblížili, ako to celé vznikalo. :). 

Začiatkom leta sme sa stretli v našom ateliéri, aby sme si vybrali farby, ktoré chceme v nasledujúcej kolekcii obsiahnuť. Inšpiráciu sme hľadali v tradičnom japonskom umení. Našou túžbou bolo v dizajne zachytiť energiu mora, ktorá je často témou japonských diel. Zvolili sme preto morské odtiene, ktoré sme doplnili hravou farbou vychádzajúceho slnka. 

Ako techniku sme zvolili nalievanie na plátno, pretože sa ňou dajú krásne zachytiť pohyby vody a morskej peny na hladine. Hotový dizajn bol prenesený na legíny, podprsenku a top, čím vznikli produkty s názvom FUJI. Toto meno v japončine symbolizuje originalitu a jedinečnosť ako hora Fuji samotná. O unikátnosť sme sa v kolekcii snažili od začiatku, preto sme pri výbere mena neváhali. 

Dizajn FUJI

Okrem toho sme dizajn skombinovali aj s klasickou čiernou látkou, čím vznikol decentnejší dizajn legín s názvom ITSUKY. Toto slovo v japončine značí nezávislosť a slobodu, ktorá je pre nás pri tvorbe či v pohybe veľmi dôležitá a veríme, že je rovnako dôležitá aj pre všetky YOGINESS-ky. 

Recyklované legíny ITSUKI

Ďalším kúskom v kolekcii sú legíny a top NIKO. Toto meno v japončine symbolizuje denné svetlo alebo aj dve jazierka. Svetlozelenú farbu, typickú pre plytčiny mora či lesné jazerá, sme zvolili kvôli jej jednoduchej kombinovateľnosti s produktmi Fuji. Farba samotná sa totiž nachádza priamo v tomto dizajne a navyše nás veľmi očarila. 

Dizajn NIKO

Kolekciu krásne dopĺňa a zároveň uzatvára dlhoočakávaná podprsenka PURE, ktorá sa stala nežnou sestrou našej obľúbenej podprsenky BLACK. Jemná béžová, takmer biela podprsenka spolu s našou čiernou klasikou môžu tvoriť jin a jang akéhokoľvek športového šatníka. 

Recyklovaná podprsenka PURE

Toľko k našej najnovšej kolekcii, ktorú nám na fotkách zachytila šikovná Viktória Suchanová. Rozhovor s ňou si môžete prečítať v nasledujúcom článku.

Text : Mary Mikešová
Foto: YOGINESS a Viktória Suchanová

Objavte celú kolekciu FUJI

Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.