Ako sme sa presvedčili, že náhody neexistujú

Sny sú krásne (teda, vedia byť), ak svoju myseľ naplníme niečím príjemným. My sme v tom experti už od malička. Dokonca aj dnes svoj deň niekedy doslova presnívame.

Kika
YOGIness je jedným z mojich snov. Nevedela som, ako sa tento sen bude volať, ani s kým ho budem zdieľať. Vedela som však, že potrebujem spraviť prvý krok a detaily už dorobím za pochodu. Preto som si ho najprv nakreslila, a tým viac zhmotnila – túto techniku, mimochodom, vrelo odporúčam. Veci sa potom začali hýbať veľmi rýchlo. Už o mesiac na to som sedela s Jarkou v kaviarni a prezentovala jej náš prvý slovenský joga brand. Boli sme na tom rovnako – na očiach ružové okuliare, všetko sa dá, nič nie je prekážkou. Výsledkom bolo jedno veľké “poďme do toho” :))

Keď sme spúšťali e-shop, mali sme v ponuke iba legíny v siedmich dizajnoch. Od pôvodného joga sna to však malo ešte na kilometre ďaleko. Dnes, 16 mesiacov po, máme v ponuke legíny pre tehuľky a detičky, podprsenky, tielka, sukne, joga sviečky, rôzne doplnky, autorské plagáty, ruksaky, obaly na jogamatky a my sme k nášmu snu opäť bližšie.

Neskôr som zistila, že som nebola jediná, ktorá z našej dvojky roky dozadu snívala o niečom podobnom. Jarka totižto už pred štyrmi rokmi navrhovala dizajny na legíny :))


Jarka
Ako malé dievčatko som sa túžila stať módnou návrhárkou (hneď po tom, ako som zavrhla kariéru disney princezny). Do svojich skicárov som si kreslila modelky poobliekané do šiat a snívala som. Neskôr ma však začalo trápiť, že mi chýbal skutočný parťák. Viete, taký s rovnakým nadšením pre vec. Síce som si ho nenakreslila, no často som naňho myslela. A tento parťák si ma našiel :))

Od Kiky mi raz prišla správa: ,,Jarka, založme si spolu joga značku”. Treba podotknúť, že vtedy sme sa takmer nepoznali, ak nerátame asi dva firemné obedy, ktoré sme predtým absolvovali.

Nedávno som listovala svojimi starými skicami zo začiatku vysokej školy. Na moje prekvapenie som našla kresbu legín, ktoré vyzerali takmer ako tie, ktoré tvoríme teraz v YOGIness. Úplne som na ňu po tých rokoch zabudla. Bola som nadšená. Vtedy som už poznala Kikin príbeh s nakresleným snom a týmto sa nám opäť potvrdilo, že vesmír funguje.

A aby toho nebolo málo, bodkou, resp. bodkami, za týmto všetkým je táto “náhoda”.

Svoje portfólio, s ktorým som sa hlásila na vysokú školu, som ukončila 3 bodkami.

Tie symbolizovali pokračovanie mojej tvorby. Ehm, nepodobajú sa vám “trošku” na tie, ktoré má Kika vytetované na ruke? :))

A tak teda spolu ruka v ruke (s tromi bodkami) kráčame, tvoríme, maľujeme, dizajnujeme, snívame a robíme všetko pre to, aby sme vám priniesli joga brand, ktorý bude svetu rozdávať minimálne takú radosť, akú z neho máme my.

Dnes už veríme, že náhody neexistujú. Všetko, čo sa nám doteraz udialo, sa stalo kvôli tomu, že sme po tom túžili. Hovorí sa, že treba mať jasný cieľ a ísť za ním. My si to tak úplne nemyslíme. Mali sme len úlomky toho, čo by sme chceli, premýšľali sme nad nimi a kreslili sme si ich. Dokonca niektoré túžby zanikli, no tie, ktoré ostali, do seba postupne zapadajú ako skladačka. A tá ešte ani zďaleka nie je dokončená.

Nakreslite si svoje myšlienky, vašu predstava toho, čo by vás spravilo šťastnými. Nemusí to byť detailný obraz. Stačí nakresliť moment, o ktorom si myslíte, že by ste sa v ňom cítili šťastní.

Spravte prvý krok a detaily dorobíte za pochodu :))

Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.