Kolekcia JOLLY plná optimizmu

Vedeli ste, že veselé farby a motívy na oblečení majú moc zlepšiť nám deň? Aké jednoduché! Po náročnom období posledných mesiacov je to to najviac,
čo všetci potrebujeme :).
Oblečte sa preto do našej veselej kolekcie JOLLY, plnej pestrých farieb a motívov, a vyčarujte úsmev na tvári sebe aj svojmu okoliu.


Ušili sme pre vás 3 originálne dizajny

Motív FLOWERY pre všetky Yoginessky, ktoré chcú byť nežné a ženské. Tento dizajn sme vytvorili pomocou maľby v jemných tónoch a dozdobili ilustráciou kvetov. Doplnili sme ho veselou pastelovo-zelenou látkou a špeciálnym šikmým strihom legín, ktorý bude lichotiť vašej postave. K legínam FLOWERY sme pre vás pripravili podprsenku s dizajnovou potlačou alebo športový top v pastelovej zelenej farbe.

Motív HAPPY pre tie, ktoré sa neboja pestrých farieb a vzorov. Tento výrazný dizajn, ktorého podklad tvorí abstraktná akrylová maľba, sme na legínach skombinovali s tmavomodrou látkou Marino a vytvorili tak model s príjemným kontrastom. Okrem podprsenky HAPPY môžete legíny kombinovať aj s podprsenkou Marino z kolekcie YOGINESS x SIMONA KOZERAWSKI.

Motív FURRY sme vytvorili špeciálne na želanie všetkých “cat ladies” a na počesť ich mačacích miláčikov. Legíny sme ušili v kombinácii s čiernou alebo elegantnou slivkovou látkou, ktoré vyvažujú hravosť dizajnu a robia z neho kúsok vhodný na každodenné nosenie. Športový top FURRY je navrhnutý tak, aby sa hodil k obom farebným prevedeniam legín.

Ktorým modelom si spravíte radosť vy?

🌿 Nežný kvetinový model FLOWERY
🐈 Hravý mačací model FURRY
🌈 Pestrofarebný model HAPPY

Všetky produkty kolekcie JOLLY nájdete tu.

KOLEKCIA JOLLY

Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.