Kolekcia GODDESS: Objavte v sebe bohyňu

My ženy sme komplexné bytosti plné záhad a protikladov. Každá sme iná a jedinečná, a napriek tomu sme všetky rovnaké. Pri prenikaní do svojej podstaty v sebe môžeme spoznávať pradávne vzorce a obrazy ženy, takzvané archetypy. Spájajú nás so ženami, ktoré tu boli pred nami, ktoré sú tu teraz, aj s tými, ktoré prídu po nás. Pomáhajú nám odkrývať našu vlastnú podstatu, naše svetlé aj temné stránky, našu silu aj slabosť. Pomáhajú nám objaviť v sebe Bohyne, ktorými sme. 

Táto téma nás inšpirovala natoľko, že sme sa rozhodli zasvätiť jej celú našu letnú kolekciu GODDESS. Prostredníctvom nej chceme oslavovať ženstvo a podporiť vás v sebaobjavovaní a hľadaní cesty k sebe. Prinášame vám 4 nové dizajny, z ktorých každý reprezentuje jeden ženský archetyp. My ženy ich v sebe máme všetky. Niektoré sa prejavujú viac, iné menej, ale len spolu nás robia celými. Je preto len na vás, s ktorým sa najviac stotožníte a ktorú svoju stránku v sebe podporíte.  

Predstavujeme 4 ženské archetypy:

  • MATKA 

Praobraz Matky asi veľmi netreba predstavovať, pretože vo svojom živote sme sa s ním už stretli takmer každá prinajmenšom prostredníctvom svojej mamy. Matka je symbolom zrodenia a bezpodmienečnej lásky. Je starostlivá a ochraňujúca, predstavuje našu nežnú a láskavú stránku, a to nielen vo vzťahu matky a dieťaťa. V našej kolekcii ju reprezentuje dizajn MATKA v jemnej bledošedej farbe s potlačou symbolov.

  • HÉTERA

Tento archetyp je všetkým, čo si predstavíme pod obrazom osudovej ženy. Reprezentuje našu ohnivú, vášnivú a zmyselnú stránku, najmä vo vzťahu k opačnému pohlaviu. Je protikladom matky, ktorá často v istom životnom období túto našu zmyselnú stránku zatieni. Hétera má však aj stránku temnú, a tak keď príliš prevládne, podobne ako oheň dokáže aj spáliť. V našej kolekcii ju reprezentuje dizajn HÉTERA v 2 modeloch: čiernom s potlačou symbolov a jednofarebnom v oranžovo-červenej farbe.   

  • MÉDIUM 

Každá z nás má v sebe aj magickú stránku, ktorú predstavuje archetyp Médium. Žena Médium je záhadná, intuitívna, iracionálna, tajomná aj duchovná. Láka ju spoznávať sily, ktoré náš pozemský svet presahujú. Rozvíja cnosti, ktoré sú vzdialené mužskému racionálnemu a pragmatickému svetu. V našej kolekcii ich reprezentuje dizajn MÉDIUM v 2 modeloch: s potlačou symbolov a v jednofarebnom fialovom prevedení. 

  • AMAZONKA

Ako už názov napovedá, archetyp Amazonky zosobňuje slobodu, nespútanosť, divokosť a bojovnosť. Predstavuje ženu, ktorá je nezávislá od muža, no zároveň mu dokáže byť rovnocenná. Tak ako bájne Amazonky boli odvážnymi bojovníčkami, tak aj my niekedy počas života musíme ukázať túto našu stránku. Pomáha nám pri dosahovaní cieľov alebo pri ochrane našich hodnôt. V našej kolekcii tento archetyp reprezentuje dizajn AMAZONKA v zelenej farbe s prírodnou potlačou listov. 

V novej kolekcii vám navyše prinášame úplne nový strih topu, ktorý vkusne odhaľuje chrbát. Kombináciou jednotlivých modelov môže vzniknúť niekoľko rôznych outfitov. Pozrite si preto náš LOOKBOOK a inšpirujte sa pri vašom výbere.  

MATKA
HÉTERA
MÉDIUM
AMAZONKA
KOLEKCIA GODDESS
Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.