Tipy pre funkčný, šik účes

Chytím tašku, hodím do nej minerálku, na čo som ešte zabudla? Aha jasné – gumička, nech mi vlasy nelietajú ako minule, to sa nedalo cvičiť…

V šatni ešte rýchlo hľadám po vreckách gumku a pred zrkadlom sa snažím z tých polomastných vlasov vykúzliť niečo ako cop. Ten sa mi pravdepodobne v druhej polovici cvičenia zvrchu hlavy zosunie pod temeno alebo mi gumka úplne spadne.

Konský chvost aj tak najviac sklame na konci počas relaxácie, keď mám pohodlne ležať s tvárou smerujúcou k stropu, avšak ja ju mám kvôli copu vykrútenú do boku alebo levitujúcu 5cm nad zemou. Takže cviky, pri ktorých ležíte na chrbte je skoro nemožné praktizovať s takýmto účesom…

Ak sa chcete, tak ako ja, radšej týmto situáciám do budúcna vyhnúť, skúste si ešte doma pred cvičením urobiť niektorý z týchto účesov, aby ste sa počas cvičenia cítili dobre a boli šik.
Základom pri všetkých typoch účesov sú pevné gumičky odpovedajúce vašej hustote vlasov.

Drdol na vrchu hlavy je najrýchlejší a veľmi praktický, avšak aby aj dobre vyzeral, chce to zopár šikovných ťahov. Olivia Pierson nám to uľahčila svojím videom, ktoré spomalene a veľmi jednoducho ukáže dva typy drdolov, ktoré využijete nielen vo fitku či na joge. Vyberte si, či chcete uvoľnený alebo stiahnutný baletkovský drdol. Uvoľnený začína od 2:35, stiahnutý od 3:58.

Francúzsky zapletený vrkoč. Ako deti sme ho volali aj postupne zapletený. Ako malým nám ho zapletali mamy, teraz máme pri sebe málokedy niekoho, kto má čas a schopnosť nám ho zapliesť, ale máme o to šikovnejšie rúčky. Zaberie nám o niečo viac času ako ten, ktorý zapletáme rovno z celých vlasov, ale pri cvičení sa nám z neho menej vyťahujú vlasy. Hlavne tým, ktoré ich majú nepravidelnej dĺžky. Pár povyťahovaných jemných prameňov však pekne olemuje tvár a budete vyzerať rozkošne dievčensky.

Ak chcete vyskúšať niečo naozaj trendy, tak skúste dva francúzske zapletené vrkoče, ktoré vám na videu ukáže vlogerka vystupujúca pod menom Roxxsaurus. Ak sa vám nechce pozerať úvod, preskočte rovno na 1:00 min videa.

Nudí vás už ten francúzsky vrkoč? Tak ho otočte. Hayley Jones tak urobila a ukončila ho drdolom. A vyzerá to naozaj dobre.

Ani s týmto účesom určite nebudete vyzerať nudne. Spája techniku dvoch francúzskych zapletených vrkočov s dvomi drdolmi. Ako na to, vám ukáže vlogerka Nina Starck vo svojom videu. Ak pri tomto postupe vynecháte francúzske vrkoče a rovno spravíte dva drdoly, budete mať funky účes a získate pár minút na pokecanie s kamoškou.

Ak sa aj napriek týmto tipom nechcete úplne vzdať copu – konského chvostu, chápeme. V tom prípade odporúčame naozaj silnú gumičku a chvost vyčesať skutočne vysoko a pevne, aby počas cvičenia nezavadzal alebo neskĺzol. Ak ho chcete ozvláštniť, zapleťte ho do vrkoča alebo doň zapleťte jeden či viac tenkých vrkôčikov.

Ak sa vám niektorý z účesov podaril, neváhajte sa odfotiť, zdieľať fotku a označiť nás na instagrame @yoginess.sk alebo facebooku @yoginess.sk

Držíme palce! :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.