8 ideálnych darčekov pre dievča, ktoré miluje jogu

Či už vaša milá žije jogou niekoľko rokov alebo je to len čerstvé novoročné predsavzatie, určite ju poteší vaša podpora v niečom, čo má skutočne rada. Možností máte však veľa, tak ako vybrať tú správnu? Prinášame vám niekoľko tipov, ktorými zaručene urobíte radosť každej jogínke.

1. Permanentka na jogu
Dámy a páni, na toto veľký pozor! Ak vaša milá „nadviazala“ silné puto s jedným joga štúdiom, nekupujte jej permanentku do iného. Ak je flexibilná a chodí zo štúdia do štúdia, nemáte sa čoho báť. Permanentka je ideálnym darčekom pre každé dievča, ktoré žije jogou.

Našimi favoritmi sú:
HYC, Lotus joga, Yoga house, Yoga Beats, Prakriti, Yogo v Bratislave
V Banskej Bistrici je to Joga srdcom a v Žiline Hamsa yoga alebo Alma štúdio
Zvyšok Slovenska sme zatiaľ preskúmať nestihli, ale Google určite poradí :))

2. Špeci jogamatka, ktorá je snom každej jogínky  z www.my-mala.com
Áno, áno, vieme, je to drahý darček, ale môžu byť tie jogamatky také krásne?

Veď komu by sa necvičilo skvele, keď má pod sebou taký nádherný kúsok, ktorý navyše upokojuje, hormonizuje myseľ a je maximálne pohodlná? Zatiaľ sme si tieto skvosty len vyskúšali, ale tajne dúfame, že nás s nimi niekto prekvapí. A ak nie, isto si nimi časom urobíme radosť na vlastnú päsť :))

3. Sójové sviečky
Sójové sviečky? Dobre čítate. Znie to smiešne, ale pravá jogínka nás určite pochopí. Sójové sviečky sú trošku drahšie, ale stále cenovo dostupné. Dlhooo horia, krásne voňajú, neškodia a ak budete mať chuť na intímčo, stačí zhasnúť svetlo, zapáliť ju a pritúliť sa k sebe. Viac info nájdete na www.jemno.sk

4. DōTtera olejčeky
DōTtera olejčeky milujeme! Potierame sa s nimi, dávame ich do difúzera či nápoja a keby sa na nás frajeri tak podozrievavo nepozerali, kvapkáme ich do nápojov aj im! V ponuke je veľmi veľa vôní a každý z olejčekov slúži na niečo iné. Niektorý upokojuje, iný pôsobí proti depresii, ďalší vás nabudí. Naša topka je Wild Orange, ktorý je mimochodom cenovo najdostupnejší. Krásne vonia a ráno vás postaví na nohy. Môžete si ho kúpiť napríklad https://goo.gl/bS3hvY

5. Chakrové náramky
Páni, toto je must-have každej jogínky. Bez srandy! Čo viac si môžete priať ako to, že vaša kočka bude zharmonizovaná? O jej duševný pokoj sa samozrejme musíte postarať aj vy, avšak čakrový náramok pomôže zharmonizovať jej energetické centrá.

Ak navyše siahnete po chakrovom náramku, ktorého časť tvorí lávový kameň a kúpite jej k tomu olejček, stanete sa hrdinom. Jednou z vlastností lávových kameňov je pórovitosť, preto stačí, ak naň pridá jednu alebo dve kvapky obľúbeného oleja a jeho vôňa ju bude prevádzať po celý deň (alebo tá vaša, ak naň tajne nastriekate svoj parfém:)).

Chakrové náramky nájdete tu: https://yoginess.sk/product-category/doplnky-yoginess/

Páni, konečne tu máme aj niečo pre vás!Čakrovo, ónyxovo, korálové náramky. Stačí si len vybrať ☺A keď už budete…

Uverejnil používateľ YOGIness Pondelok 23. január 2017


6. Legíny alebo športové podprsenky
Potrebujete vôbec dôvody? Krásne legíny sú skvelé pre ňu, sexi pre vás a ak vyberiete správny kúsok, bude vás nadovšetko milovať. A odporúčame vám práve tie naše – sú jedinečne krásne, maľované s láskou a extrémne pohodlné. Presvedčte sa sami, aká nadšená bude vaša drahá našimi legínami alebo podprsenkou. Ak si neviete rady s výberom, rady vám poradíme, prípadne si vyberte darčekovú poukážku a nechajte výber na vašu milú.

Celú ponuku legín nájdete tu: https://yoginess.sk/product-category/leginy/
A podprsenky vyberajte tu: https://yoginess.sk/product-category/sportove-podprsenky/

7. Poster  Hamsa  alebo Lotus
S týmito postermi rozžiarite nielen vašu milú, ale aj váš spoločný domov. Aby sme vám pomohli si medzi nimi vybrať, uvádzame zopár základných info:

Hamsa je symbolom ochrany už celé veky, prinesie vám šťastie, blahobyt a pozitívnu energiu.

Lotus je zase univerzálnym symbolom šťastia a harmónie. V jeho prítomnosti sa budete cítiť uvoľnenejšie a pokojnejšie. Tak do ktorej vezie idete?

Hamsa --> https://yoginess.sk/product/autorsky-plagat-hamsa/
Lotus --> https://yoginess.sk/product/autorsky-plagat-lotus/
alebo iné --> https://yoginess.sk/product-category/malby/

Hamsa je symbolom ochrany už celé veky. Prinesie vám šťastie, blahobyt a pozitívnu energiu. ?Ulovte si ju teraz ako print a rozžiarte ňou váš domov❣️ ☀️?Viac info → https://goo.gl/Pkl9H5

Uverejnil používateľ YOGIness Piatok 17. marec 2017


8. Kryštály

Ako takmer každá jogínka, aj my milujeme liečivé kryštály a polodrahokami. Okrem toho, že sú originálnym interiérovým doplnkom či šperkom, zabezpečujú vo svojom okolí pozitívne vibrácie.

Našimi favoritmi sú

kameň lásky ruženín,  ochranný kameň ametistprírodný krištáľ

Veríme, že vás naše tipy na jogínske darčeky inšpirovali a že aj vďaka nim prežijete krásneho Valentína 🙂 Namasté!

Postrážiť produkt Budeme Vás informovať keď produkt opäť naskladníme. Prosím zanechajte nám Váš e-mail.